Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
×
Smartobchod

Vitajte v našom e-shope s kvalitnou elektronikou!

Potrebujete pomoc? Formulár | +421 949 314 400 (po-pia: 8:00-15:00). 

Nákupný košík

×
 x 

0

Nižšie nájdete zoznam platobných metód, ktoré môžete využiť pri platbe v našom elektronickom obchode.

 

Dobierka

Kúpnu cenu za tovar (aj s poplatkom za dopravu) uhradíte až pri prevzatí tovaru a to kuriérovi alebo pracovníkovi pri priehradke danej pošty. Medzi výhody danej metódy patrí, jednoduchosť a zároveň bezpečnosť nákupu - tovar si môžete pred zaplatením fyzicky prezrieť.

 

Prevodom vopred

Pri voľbe platby prevodom vopred Vám budú po potvrdení objednávky na email zaslané podrobné informácie na uhradenie platby za tovar

Prijatie platby z inej banky ako je Fio banka, a.s. prebieha s menším oneskorením, spravidla do dvoch pracovných dní od zaplatenia.

Pokiaľ je tovar skladom, je vyexpedovaný hneď po pripísaní platby na náš účet. Ak tovar skladom nie je, potom je jeho doručenie ovplyvnené dodacou dobou dodávateľa (predpokladaná doba doručenia je uvedená pri každom produkte).

V prípade, že platbu neuhradíte do 5 dní od objednania tovaru, Vaša objednávka bude stornovaná.

 

Bankové spojenie SEPA:

Banka: Fio banka, a.s.

IBAN kód: SK6283300000002101239458

BIC/SWIFT kód: FIOZSKBAXXX

 

Platba kartou

Pri voľbe platby kartou počas vypĺňania objednávkového formulára budete následne po potvrdení objednávky automaticky presmerovaný do rozhrania, kde vyplníte údaje o svojej platobnej karte. Po potvrdení platby budete presmerovaný naspäť na stránky e-shopu.

Po prijatí informácie o vykonaní platby kartou od banky Vám zašleme potvrdzujúci e-mail s daňovým dokladom. Prijatie platby prebieha okamžite po potvrdení zaplatenia.

Výhodou danej metódy je okamžitý prevod peňazí a zároveň ochrana Vašich peňazí garantovaná Vašou bankou - v prípade problému je možné platbu u danej banky reklamovať.

Pokiaľ je tovar skladom, je vyexpedovaný hneď po prijatí informácie o vykonaní platby. Ak tovar skladom nie je, potom je jeho doručenie ovplyvnené dodacou dobou dodávateľa (predpokladaná doba doručenia je uvedená pri každom produkte).

 

 

 

 

O spoločnosti

Smartobchod s. r. o.

IČO: 52314804, IČ DPH: SK2120982391

Východná 6968/26B, 91108 Trenčín

Tel. číslo (po-pia: 8:00-15:00): +421 949 314 400

Kontaktný formulár


TOP